top of page

"Tek makine, 4 uygulama, muhteşem sonuçlar. Hangi tedavinin sizin için uygun olduğunu öğrenin."

CryoSlimming.jpg

CryoSlimming®

İstediğiniz vücudu 30 – 40 dakikada şekillendirin. CryoSlimming® seansı sırasında cilt ısıtılır ve ardından hızla soğutulur. En iyi sonuç için 5 seans öneriyoruz.

CryoToning®.

Soğuk sıcaklıklar kan damarlarını genişleterek oksijen arzını artırır. Vücudunuzun doğal elastin ve kollajen süreçlerini uyararak pürüzsüz, çukursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Cryotoning.jpg
Cryofacial.jpg

CryoFacial™.

Cryostar® yüz bakımı, kan damarlarını genişletmek ve kan akışını artırmak için soğuk sıcaklıkları kullanır. Oksijen kaynağındaki bu artış kollajen üretimini uyarır, kırışıklıkların ve gözeneklerin görünümünü azaltır ve cilt elastikiyetini artırır. Daha genç ve daha ışıltılı görünmenin doğal, müdahalesiz bir yolu.

CryoSoothe™.

CryoSoothe™ tedavileri ağrıyı ve rahatsızlığı hafifletir, iltihabı hafifletir ve iyileşmeyi iyileştirir. Kısa, orta ve uzun vadeli rahatsızlıkların hafifletilmesi, atletik performans ve iyileşmede iyileşmenin desteklenmesi ve ayrıca özellikle baş, boyun ve eklemlere odaklanan hedefe yönelik protokoller de dahil olmak üzere çeşitli evrensel kaygıları tedavi edin.

bottom of page